اخبار و اعلانات

اخذ مجدد رتبه الف توسط نشریه هیدرولیک در ارزیابی سال 1401

نشریه هیدرولیک برای چهارمین سال پیاپی موفق به کسب رتبه الف در ارزیابی سال 1401 شده است.  کسب این موفقیت را به کلیه اعضای محترم هیات تحریریه، سردبیر و مدیر مسئول محترم نشریه و نویسندگان محترمی که مقالات خود را به نشریه هیدرولیک ارسال نموده اند و همچنین داوران عزیز نشریه تبریک عرض می کنیم. 

مطالعه بیشتر

پروفسور سوبهاش دی عضو هیئت تحریریه نشریه هیدرولیک، مفتخر به دریافت جایزه هانس آلبرت انیشتین 2022

پروفسور سوبهاش دی، استاد مؤسسه فناوری هند خاراگپور، جایزه معتبر هانس آلبرت انیشتین 2022 را از انجمن مهندسین عمران آمریکا (ASCE) به پاس کمک‌های برجسته‌اش در زمینه رسوب دریافت کرد. کمیته انتخاب برنده جایزه خاطرنشان کرد که پروفسور دی، که یکی از ویراستاران مجله بین المللی رسوب است، این تقدیرنامه را به خاطر "مشارکت اساسی خود در انتقال رسوب رودخانه ای، مکانیسم آشفتگی، آبشستگی موضعی، و دینامیک رودخانه های آبرفتی از منظر پژوهش، آموزش و عملکرد" دریافت کرد. پروفسور دی ویراستار ارشد مجلات متعددی همچون:  International Journal of Sediment Research ASCE Journal of Hydraulic Engineering AGU Journal of ...

مطالعه بیشتر

فراخوان پذیرش مقالات به زبان انگلیسی

به اطلاع می رساند بنا به تصمیم هیئت تحریریه نشریه هیدرولیک و به منظور ایجاد شرایط نمایه سازی مجله هیدرولیک در نمایه های بین المللی، یک ویژه نامه انگلیسی در ابتدای سال 1401 منتشر خواهد شد. بدین وسیله از کلیه علاقه مندان دعوت می گردد در صورت تمایل نسبت به ارسال مقالات اصیل و با کیفیت خود به زبان انگلیسی جهت انتشار در ویژه نامه نشریه هیدرولیک اقدام فرمایند.

مطالعه بیشتر

انتخاب و معرفی داور برگزیده مجله هیدرولیک در کنفرانس سالیانه هیدرولیک

هیئت تحریریه مجله هیدرولیک در جلسه مورخ شنبه 25 خردادماه 1398 مصوب نمودند که داور(ان) برگزیده مجله در هر سال انتخاب و ضمن معرفی ایشان در کنفرانس هیدرولیک، از ایشان تقدیر گردد. 

مطالعه بیشتر

معافیت داوران محترم مجله از پرداخت هزینه داوری

براساس مصوبه هیات تحریریه مجله هیدرولیک و تایید هیات مدیره انجمن هیدرولیک ایران، به­ منظور پاسداشت خدمات داوران محترم مجله به ­ازای هر سه مقاله داوری شده قبلی (از ابتدای سال 1397)، نویسنده مسئول از پرداخت هزینه داوری مقاله ارسال شده معاف می گردد. تنها سوابق داوری یکی از نویسندگان مقاله که خود نویسندگان در زمان ارسال مقاله در فایل تعهدنامه نویسندگان تعیین خواهند کرد برای این معافیت منظور خواهد شد. 

مطالعه بیشتر

ارزیابی مقالات با سامانه همانندجو

پیرو مصوبه هیئت تحریریه محترم مجله، برای رعایت حقوق مالکیت معنوی در مقالات ارسالی به نشریه هیدرولیک، متون کلیه مقالات قبل از ورود به فرایند داوری با "سامانه همانندجو" ارزیابی خواهند شد. 

مطالعه بیشتر

نمایه نشریه هیدرولیک در سیویلیکا

بدینوسیله به اطلاع می رساند، مجله هیدرولیک در سیویلیکا نمایه شده است.

مطالعه بیشتر