اخبار و اعلانات

فراخوان پذیرش مقالات به زبان انگلیسی

به اطلاع می رساند بنا به تصمیم هیئت تحریریه نشریه هیدرولیک و به منظور ایجاد شرایط نمایه سازی مجله هیدرولیک در نمایه های بین المللی، یک ویژه نامه انگلیسی در ابتدای سال 1401 منتشر خواهد شد. بدین وسیله از کلیه علاقه مندان دعوت می گردد در صورت تمایل نسبت به ارسال مقالات اصیل و با کیفیت خود به زبان انگلیسی جهت انتشار در ویژه نامه نشریه هیدرولیک اقدام فرمایند.

مطالعه بیشتر

انتخاب و معرفی داور برگزیده مجله هیدرولیک در کنفرانس سالیانه هیدرولیک

هیئت تحریریه مجله هیدرولیک در جلسه مورخ شنبه 25 خردادماه 1398 مصوب نمودند که داور(ان) برگزیده مجله در هر سال انتخاب و ضمن معرفی ایشان در کنفرانس هیدرولیک، از ایشان تقدیر گردد. 

مطالعه بیشتر

معافیت داوران محترم مجله از پرداخت هزینه داوری

براساس مصوبه هیات تحریریه مجله هیدرولیک و تایید هیات مدیره انجمن هیدرولیک ایران، به­ منظور پاسداشت خدمات داوران محترم مجله به ­ازای هر سه مقاله داوری شده قبلی (از ابتدای سال 1397)، نویسنده مسئول از پرداخت هزینه داوری مقاله ارسال شده معاف می گردد. تنها سوابق داوری یکی از نویسندگان مقاله که خود نویسندگان در زمان ارسال مقاله در فایل تعهدنامه نویسندگان تعیین خواهند کرد برای این معافیت منظور خواهد شد. 

مطالعه بیشتر

ارزیابی مقالات با سامانه همانندجو

پیرو مصوبه هیئت تحریریه محترم مجله، برای رعایت حقوق مالکیت معنوی در مقالات ارسالی به نشریه هیدرولیک، متون کلیه مقالات قبل از ورود به فرایند داوری با "سامانه همانندجو" ارزیابی خواهند شد. 

مطالعه بیشتر

نمایه نشریه هیدرولیک در سیویلیکا

بدینوسیله به اطلاع می رساند، مجله هیدرولیک در سیویلیکا نمایه شده است.

مطالعه بیشتر